خدمات فروش و توزیع به فروشگاه های مدرن

تیم فروش متخصص و مجرب کیلا با پوشش تمامی فروشگاه های مدرن و زنجیره ای کشور، آماده پذیرش کالاهای غذایی، بهداشتی و سلولزی می باشد. این تیم، با استفاده از قدرت سبد کنونی فروش و ارتباط مؤثر با مدیران تصمیم گیر، توانایی بالایی در ورود کالا به فروشگاه های مدرن و زنجیره ای دارد. ما متخصص فروش مدرن هستیم:

– کالاهای سبد کیلا، به کمک توانمندی بالای فروشندگان مجرب لاین مدرن، در قفسه های بیش از ۱۲۳۴۵ فروشگاه موجود می باشند.
– تمامی فروشگاه های مدرن از قبیل هایپر استار، هایپر می، افق کوروش، جانبو، شهروند، رفاه، اتکا، سپه، هایپر سان و … از مشتریان وفادار ما هستند.
– مدیران لاین مدرن کیلا، با استفاده از تخصص و ارتباط مؤثر با مدیران فروشگاه های زنجیره ای، توانمندی بالایی در عقد قرارداد های برد-برد با این فروشگاه ها دارند.
– آموزش های دوره ای علاوه بر افزایش توانایی فروش، اطلاعات فروشندگان در مورد کالا ها را به روز می کند.
– تیم توسعه فروش، مسلط به بازارهای هدف، اطلاعات بازار را به صاحبان کالا منتقل کرده و آن ها را در برنامه ریزی طرح های Trade Marketing و Consumer Marketing همراهی می کنند.
– نرم افزار هوش تجاری (BI) ما را در تحلیل داده های به روز فروش از زوایای مختلف توانمند ساخته است. بر این اساس مدیریت فروش می تواند نسبت به اتخاذ و اجرای تصمیمات داده محور در لحظه اقدام نمایند.
– زیر ساخت لجستیکی به روز و توانمند، که ما را در ارائه خدمات لجستیک به سایر شرکت ها متخصص ساخته، پشتوانه قوی در به ثمر رساندن فعالیت های فروش می باشد.

فهرست