خدمات لجستیکی خرده فروشی

خدمات لجستیک خرده فروشی مخصوص صاحبان کالایی طراحی شده که نیاز به تمرکز ۱۰۰% تیم فروش روی محصولات خود را دارند. برای این هدف، فروش کالا از طریق تیم فروش صاحب کالا انجام می شود. به این روش، صاحب کالا مطمئن می شود آموزش های کافی به تیم فروش منتقل شده و این تیم در محل فروشگاه خرده فروشی از تمام زمان خود برای ارائه محصولات استفاده می کند. به عبارتی فروش توسط متخصصین فروش صاحب کالا انجام شده و لجستیک(انبارش و توزیع)، که نیاز به سرمایه گذاری و تخصص بالا دارد، به شرکت کیلا برون سپاری می شود. ما متخصص ارائه خدمات لجستیک در کانال خرده فروشی هستیم:
– تجربه های موفق ما در ارائه خدمات لجستیک مثال زدنی هستند.
– ۱۳ انبار با بیش از ۲۵،۰۰۰ متر مربع زیربنا با استاندارد های صنعت غذا، مجهز به زنجیره خنک، آماده انبارش انواع کالاها می باشند.
– ناوگان حمل و نقل بین شهری که با فواصل زمانی کوتاه به صورت منظم و بر اساس متدولوژی Milk Run کالاها را بین انبارها جابجا می کند.
– بیش از ۹۰ خودرو توزیع، مجهز به زنجیره خنک، در برنامه زمانی منظم به ۸۰،۰۰۰ مشتری خرده فروش در ۲۶۹ شهر کشور توزیع انجام می دهند.
– ۲۶۰ نفر پرسنل آموزش دیده، شامل توزیع کنندگان، رانندگان، انبار دارها مدیران لجستیک شعب و کارشناسان و مدیران ارائه خدمات لجستیک و زنجیره تأمین، آماده ارائه خدمات به صاحبان کالا هستند. شاخص های عملکردی این تیم برروی کیفیت ارائه خدمات لجستیک تنظیم شده است.
– اجرای توافقنامه ارائه خدمات لجستیک (Service Level Agreement) با صاحب کالا متضمن تعالی کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان می باشد.
– تدوین و اجرای دستورالعمل ها و روش های اجرایی، بر پایه ۲۰ سال تجربه توزیع مویرگی، بهره وری فرآیندهای لجستیک و ثبات کیفیت خدمات به ارمغان آورده.
– گزارش های تحلیلی و داشبوردهای مدیریتی به ما و صاحب کالا در مسیر بهبود مستمر یاری میرساند.
در قراردهای ارائه خدمات لجستیک (Third Party Logistics یا ۳PL) خدمات زیر به صاحبان کالا ارائه می شود:
– کالا بصورت امانی در شرایط استاندارد در انبارهای کیلا نگهداری می شود
– صاحب کالا با کمک گزارش های به روز نرم افزار کیلا مدیریت و کنترل موجودی را بر عهده می گیرد
– شرکت کیلا سفارشات فروش صاحب کالا را در قالب زمانبندی و مسیربندی مشخص ظرف یک روز کاری توزیع میکند
– مبالغ سفارش مطابق شرایط از پیش تعیین شده از فروشگاه دریافت شده و به حساب صاحب کالا واریز می گردد
– مطابق شرایط از پیش تعیین شد و یا تأییدات موردی، بار درب فروشگاه رسید شده و تأییدیه رسید مشتری به تیم صاحب کالا، جهت پیشگیری وصول، منتقل می شود.
فهرست