نستله، شرکت صنایع غذایی سوئیسی و چندملیتی است، که به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده مواد غذایی و آشامیدنی جهان شناخته می‌شود. این شرکت در سال ۱۸۶۶ توسط هنری نستله تأسیس شد و در حال حاضر دارای ۴۴۷ کارخانه در ۱۹۴ کشور جهان می‌باشد.
هدف نستله شکل‌گیری جهانی بهتر و سالم‌تر برای افراد و خانواده‌ها و در نهایت برای جوامع و به‌طور‌کلی زمینی است که روی آن زندگی می‌کنیم.
نستله دارای پیشینه صدو پنجاه ساله به عنوان یک شرکت بین المللی موفق در زمینه تولید محصولات متنوع برای کودکان و همچنین قهوه و محصولات جانبی آن توانسته است حضور پررنگ و گسترده ای در بازار ایران داشته باشد. تناسب داشتن ذائقه ایرانی با این محصول و در دسترس بودن آن در کلیه نقاط ایران محبوبیت محصولات نستله را گسترده تر کرده است.

با توجه به اینکه شرکت کیلا جنوب دارای تجربیات بین المللی متعدد با سابقه طولانی در پخش کالاهای پرگردش می‌باشد توانسته است اعتماد نستله را در جهت فروش و توزیع محصولات خود در استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی به خود جلب نماید. بر پایه این همکاری برند های Nescafe , Nesquik , Coffee mate , Nankid وارد سبد کالایی کیلا شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست