چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین ، صنایع و تجهیزات وابسته از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ برگزار شد. در این نمایشگاه چهار بخش اصلی «تجهیزات»، «حمل و نقل و انبارداری»، «پخش» و «سیستم‌های اطلاعاتی ارتباطاتی و نرم افزاری» به معرض نمایش گذاشته شد.

بنادر و اپراتور‌های ترمینالی، حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین، انبار‌ها و سیلوها، تجهیزات بارگیری، لجستیک، شبکه های توزیع و پخش مواد غذائی، دریافت و ذخیره سازی و توزیع کالا، حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، خطوط حمل و نقل اقیانوس ها، سیستم‌های نگهداری مواد و سیستم‌های تامین امنیت حمل و نقل، بخش‌هایی از چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین بوده است.

لجستیک، زنجیره‌ای از مراحل مختلف تولید، خدمات و برنامه‌ ریزی و توزیع جهت تحویل کالا به مصرف کننده می‌باشد. در این نمایشگاه اکثر وزارتخانه ها، سازمان ها، نهادها، دستگاه‌ها و انجمن‌ها توانمندی‌های لجستیک خود را به نمایش گذاشتند. در چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک و زنجیره تامین در کنار شرکت‌های ایرانی، نمایندگان و شرکت‌هایی از کشور‌های آلمان، ترکیه، روسیه، چین و آذربایجان نیز حضور داشتند. هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد و نمایش شبکه‌ای گسترده از فعالین صنعت لجستیک، برقراری ارتباط و پیوند مناسب بین عرضه کنندگان و متقاضیان خدمات این صنعت، ایجاد بستری مناسب در زمینه‌های مرتبط با لجستیک، زنجیره تامین و شبکه‌های کسب و کار، همکاری پویا با دانشگاه‌های معتبر و نهاد‌های مرجع و دانش بنیان و تامین کنندگان کالا است.

شرکت پخش کیلا جنوب با سابقه بیست ساله به عنوان پخش سراسری در زمینه فروش مویرگی و زنجیره ای در تمام نقاط کشور، با سرمایه گذاری ویژه در حوزه خدمات لجستیک و انبارداری مدرن با شرکت در این نمایشگاه توانمندی های خود را در معرض دید مدعوین و بازدیدکنندگان قرارداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست