خدمات انبارداری (دریافت، انبارش و نگهداری)

وجود فضای استاندارد جهت انبارش محصولات یکی از مهمترین نیازهای شرکت های صاحبین کالا می­باشد، شرکت کیلا با برخورداری از  انبار های متعدد در اقصی نقاط کشور، مجهز به قفسه بندی طبقاتی، تجهیزات حمل بار (همچون ریچتراک، لیفتراک، استاکر و …)، تجهیزات کنترل شرایط نگهداری کالاها (همچون دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال)، تجهیزات گرمایش و سرمایش، نیروهای مجرب و آموزش دیده و … آماده ارائه این خدمت به مشتریان عزیز می باشد.

مهم نیست که کالای شما در چه مرحله ای باشد. مواد اولیه، محصولات نیم ساخته و کامل شده، استندهای تبلیغاتی و هرآنچه که شما برای نگهداری از آن ها به فضای انبارش نیاز داشته باشید در دامنه ارائه این خدمت از سوی شرکت کیلا می باشد.

استفاده از خدمت انبارش کیلا، این قابلیت را به شما می دهد تا دسترسی به کالاهای خود را با پوشش 100 درصدی در کشور پهناور ایران ایجاد نمایید و مطمئن باشید که از کالاهای شما در شرایط استاندارد و بهینه نگهداری می گردد و موجودی آن ها را به صورت لحظه ای به تفکیک انبارها (سالم،غیر قابل فروش، ضایعات، مرجوعی و …) ملاحظه نمایید.

با بهره گیری از انبارهای کیلا شما از اجاره و خرید انبار، جذب نیرو و فرایندهای استخدامی و بیمه و ریسک های متعدد مرتبط با آن، آموزش نیروها، خرید تجهیزات حمل بار و موضوعات مرتبط با تعمیر و نگهداری و هزینه های استهلاک، طرف حساب شدن با ادارات دولتی همچون اداره بهداشت و انجام اقدامات مرتبط جهت اخذ استانداردها و مجوزهای متعدد بی نیاز خواهید شد.

در حقیقت با برون سپاری این فرایند به شرکت کیلا (لجستیک طرف سوم)  شما هزینه های ثابت و بالای سازمان خود را به هزینه های متغیر و پایینتر تبدیل نموده و حاشیه سود بیشتری را برای سازمان خود ایجاد خواهید نمود که می توانید از آن در راستای توسعه کسب و کار بهره ببرید.